Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


http://www.dozsadok.eoldal.hu/iskola/feladatok

2009.09.25

A 2009/2010. TANÉV FELADATAI, FELELŐSÖK

Szeptember 

Szülői értekezlet                       

Pálkövi Zoltánné

9. Papírgyűjtés                            

Báder Tibor

Munkatervek, tanmenetek  leadása        

Pálkövi Zoltánné

16. Dózsa Kupa                              

Báder Tibor, Oláh Zsoltné

SZISZ választmányi értekezlet            

Pálkövi Zoltánné, Báder Tibor, Kurustáné Bencs Gizella

Levelezős versenyek indítása            

Szaktanárok, tanítók

Kistérségi munkaközösségi foglalkozások 

Pálkövi Zoltánné

Népmese Világnapja – „Olvasó pályázat”  

Dr. Czifra Jánosné

 

Október

Anyakönyvek megnyitása                  

Pálkövi Zoltánné

Statisztikai adatszolgáltatás           

Pálkövi Zoltánné

Megemlékezés az aradi vértanúkról iskolarádión keresztül

Stubnerné Szabó Tünde

Iskolai ünnepély az októberi forradalom emlékére

Kurustáné Bencs Gizella, Szentesi Mária

Iskolai atlétika verseny

Oláh Zsoltné, Oláh Csaba

Labdarúgó házibajnokság

Báder Tibor, Oláh Csaba

Alsós népdalverseny                     

Bodnár Sándorné

Őszi túra                               

Kurustáné Bencs Gizella

 

November

Körzeti angol vers- és prózamondó verseny     

Stubnerné Szabó Tünde, Radácsiné Tóth Erzsébet, Baranyi Piroska

Nyelvhelyességi, versíró verseny              

Dr. Czifra Jánosné

Népzene Napja                           

Szentesi Mária

Iskolai népdaléneklési verseny                

Szentesi Mária

Borsod Kézilabda Kupa                   

Oláh Zsoltné

23. Szülői értekezlet, fogadóóra            

Pálkövi Zoltánné 

23. SZISZ választmányi értekezlet           

Báder Tibor, Kurustáné Bencs Gizella

Asztalitenisz iskolai verseny           

Oláh Csaba

 

December

4. Téli vásár                              

Báder Tibor, Kurustáné Bencs Gizella

Vásári megnyitó műsor                   

Juhász Miklósné, Liptainé Szabó Mária, Báder Tibor

Szép Magyar Beszéd                      

Dr.Czifra Jánosné, Tóth  Tiborné

Iskolai helyesírási verseny                   

Dr. Czifra Jánosné, Tóth Tiborné

Télapó ünnepségek                       

osztályfőnökök

Szülői értekezlet 8.osztályos tanulók szüleinek           

Pálkövi Zoltánné

Jelentkezési lapok továbbítása írásbeli felvételi vizsgákra

Pálkövi Zoltánné, Stubnerné Szabó Tünde, Kántor Gyuláné

Iskolai kézilabda bajnokság             

Oláh Zsoltné, Oláh Csaba

18. Fenyő disco                             

Báder Tibor, Kurustáné Bencs Gizella

Karácsonyi ünnepség                     

Bulláné Farkas Beáta, Bodnár Sándorné, Mertus Istvánné

 

Január

Rajzkiállítás  tanulóink  és volt tanítványaink munkáiból             

Vattayné Nagy Sarolta

Rajzkiállítás  volt  „dózsás” pedagógusok  munkáiból      

Hubayné Ágoston Mária

Osztályozó értekezlet                   

Pálkövi Zoltánné 

Iskolai angol verseny                   

Stubnerné Szabó Tünde, Radácsiné Tóth Erzsébet

Magyar Kultúra Napja                    

Dr. Czifra Jánosné, Tóth Tiborné  

Félévi értekezlet                       

Pálkövi Zoltánné

Iskolai matematika verseny              

Vattayné Nagy Sarolta

Téli túra                               

Kurustáné Bencs Gizella

 

Február

1. Szülői értekezlet                       

Pálkövi Zoltánné

1. SZISZ választmányi értekezlet           

Báder Tibor

Valentin nap                            

Stubnerné Szabó Tünde, Radácsiné Tóth Erzsébet, Baranyi Piroska

Sítábor                                 

Oláh Zsoltné

A 8. osztályosok jelentkezési lapjának továbbítása

Stubnerné Szabó Tünde, Kántor Gyuláné, Pálkövi Zoltánné

Zrínyi matematika verseny               

Mertus Istvánné

19., vagy 26. Farsang                                 

Báder Tibor, Kurustáné Bencs Gizella

Vers- és prózamondó verseny iskolai forduló   

Dr. Czifra Jánosné, Tóth Tiborné, Juhász Miklósné

 

Március

Pattanj Pöttöm!–kupa                    

Oláh Csaba, Báder Tibor

Szabó Zoltán Szépkiejtési verseny       

Juhász Miklósné

Petőfi vers- és prózamondó verseny      

Tóth Tiborné

48/49-es forradalom és  szabadságharc évfordulója

Bulláné Farkas Beáta                                            

Iskolakóstoló                           

leendő elsős tanítók

Angol nyelvi körzeti verseny            

Stubnerné Szabó Tünde, Radácsiné  Tóth Erzsébet

 

Április

Fordított nap                                 

Báder Tibor

ÉSZTÖRŐ” matematika    verseny          

Kiss Géza, Kántor Gyuláné

Szülői értekezlet, fogadóóra            

Pálkövi Zoltánné

Költészet Nap-i megemlékezés

Dr. Czifra Jánosné, Tóth Tiborné        

„FÖLD napja” megemlékezés               

Kurustáné Bencs Gizella

Egressy Nemzetközi Szavalóverseny

Hubayné Ágoston Mária

Diáknap-Dózsa és kora – játékos vetélkedő     

Kurustáné Bencs Gizella, Báder Tibor

Nyelvi kommunikációs vetélkedő          

Dr. Czifra Jánosné

Tavaszi túra           

Kurustáné Bencs Gizella

 

Május

Anyák Napja                 

alsós osztályfőnökök

Tanulmányi kirándulás                   

osztályfőnökök

Papírgyűjtés                                  

Báder Tibor

Illemtan vetélkedő

Dr. Czifra Jánosné

Jubileumi gála   

 

Kompetencia mérés 4-6-8. o.

Mertus Istvánné

Szülői értekezlet, fogadóóra

Pálkövi Zoltánné

 

Június

Pedagógusnap

Gulyás Enikő, Lőrincné Szarka M., Diczházi Sándorné

„MOZDULJ”-program                 

Pálkövi Zoltánné, Hubayné Ágoston Mária, Kurustáné Bencs Gizella

Egészségnap                             

Oláh Zsoltné, Kurustáné Bencs Gizella

Osztályozó értekezlet

Pálkövi Zoltánné

8. osztály búcsúzója

Stubnerné Szabó Tünde, Kántor Gyuláné

Ballagás

Tóth Tiborné, Molnár Jánosné, Pálkövi Zoltánné

Tanévzáró  

Pálkövi Zoltánné

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.