Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A választható tantárgyakra jelentkezés eredményei

2014.06.14

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket a választható tantárgyakra jelentkezés eredményéről a 2014/2015-ös tanévre vonatkozóan.
 
Angol nyelv, 2. a osztály, tanár: Baranyi Piroska
1. Ádám Mária Natália
2. Baán  Emma 
3. Bede Fanni
4. Bolló Jázmin Csenge
5. Csanya Krisztián
6. Forgács Alexa Míra
7. Geleta Panna
8. Havas Petra
9. Kovács Péter
10. Lakatos Benjámin
11. Pirkó Veronika
12. Radnai Zsolt
13. Rahimi Arman
14. Réthy András
15. Szuhay Lázár Mátyás
16. Szuhay Lilla
17. Urbánszky Ruben Tibor
18. Zana Kristóf

Angol nyelv, 2. b osztály, tanár: Gyenes Alinka
1. Balázs Marcell
2. Biriki Vanda
3. Biri-Hasulyó Károly
4. Bordás Bernadett
5. Erdős Titanilla
6. Groszos Lili
7. Havasi Anna Viola
8. Herczeg Alex
9. Járdán Nóra
10. Kardos Zsófia
11. Kovács Noémi
12. Méhész Gergő
13. Mida  Gábor
14. Pál Kitti
15. Ráki Levente Ede
16. Süttő Réka
17. Szajkó Dávid
18. Tóth Milán Márk
19. Vető Fanni
20. Vélin Márk

Angol nyelv, 3. a osztály, tanár: Gyenes Alinka
1. Dardos Laura
2. Dávid Patrícia Kamilla
3. Iski Anna Laura
4. Janka Lili Kamilla
5. Joó Ágota Hanna
6. Mester Dorina
7. Pala Botond
8. Pogány István
9. Réz Liliána
10. Rudák Anett
11. Ruszó Noel
12. Sándor Félix
13. Simon Zsombor
14. Száz Mercédesz Virág
15. Tamás Ferenc
16. Tóth Luca Veronika
17. Varga Balázs

Angol nyelv, 3. b osztály, tanár:Gyenes Alinka

1. Bogdán Dorottya
2. Csonka Korinna
3. Gábor Lajos Gábor
4. Harencsár Máté
5. Házas Lívia
6. Henez Filip
7. Hriczu Gábor
8. Hubai Márk
9. Jeszenszky Dániel
10. Kis – Molnár Ákos
11. Losonczy Zétény Lóránt
12. Lukács Kristóf
13. Méhész Gerda
14. Pintér Zsolt
15. Ragyina Tamara
16. Szabó Csenge
17. Szala Fruzsina Sára
18. Szilasi Evelin Anita
19. Tóth Marcell János
20. Turai Eszter
21. Vattay Dorka
22. Vattay Kristóf

Angol emelt szint, 4. évfolyam, tanár: Radácsiné Tóth Erzsébet
4. a osztály
1.   Bombicz Bálint
2.   Dávid Viktória
3.   Fodor Zalán
4.   Galicz Lara
5.   Habina Anna
6.   Nyitrai Rebeka
7.   Sári Kata Lilian
8.   Zelei Zalán

4. b osztály
1.   Balázs Csenge
2.   Bede Hanna
3.   Budai Zsófia Csenge
4.   Fehér Daniella
5.   Kunvári Kata Barbara
6.   Kurecskó Gréta
7.   Réthy Tamás
8.   Szatmári Balázs Levente
9.   Szatmári Blanka Rahel
10.   Tóth Lili

4. c osztály

1.          Baán Domonkos
2.          Fodor Lili Nóra
3.          Keresztes Alex Zsolt
4.          Keresztes Márk Adrián

Angol emelt szint, 5. évfolyam, tanár: Stubnerné Szabó Tünde
5. a osztály
1.         Csák Panna
2.        Erdélyi Dominik
3.        Geleta Gréta
4.        Kunvári Dominik Bálint
5.        Mega Milán
6.        Stefán Alexander
7.        Szabó Gréta
8.        Szcipánó Mauríció
9.        Szendrei Máté
10.        Tóth Izabella

5. b osztály
1. Lavács Patrik Károly
2. Pala Albert József

5. c osztály
1. Kövesdi Brigitta
2. László Mercédesz
3. Lőrincz Krisztina Klaudia
4. Oreskó Gergely Máté
5. Orosz Olivér
6. Sípos Barbara Helga
7. Tóth Boglárka

Angol emelt szint, 6. évfolyam, tanár: Stubnerné Szabó Tünde
6. a osztály
1.       Budai Bettina
2.       Farkas Katalin
3.       Kardos Dorina
4.       Roskó Petra
5.       Szalkai Máté
6.       Szemler Sára Lídia
7.       Tóth Enikő

6. b osztály
1.        Bogdán Benjámin
2.        Debreczeni Kata
3.        Hajtós Lajos
4.        Mester Dániel
5.        Paulin Kristóf
6.        Somogyi Vanessza
7.        Stelbaczki Renáta
8.        Szatmári Ákos Gábor
9.        Tóth Máté
10.        Závodszky Rajmund Zoltán

Angol emelt szint, 8. évfolyam, tanár: Radácsiné Tóth Erzsébet
8. a osztály
1. Hegedűs Marianna
2. Ivády Tünde
3. Kozma Luca
4. Szabó Lilla Lenke
5. Talpas Vilmos
6. Tóth Nóra
7. Tóth Petra
8. Vécsei Patrik

8. b osztály
1. Kis Dzsennifer
2. Kovács Tímea Izabella
3. Lázár Anna
4. Szarvas Adél
5. Szatmári Tímea Anna
6. Tóth Petra

Matematika emelt szint, 6. évfolyam, tanár: Vattayné Nagy Sarolta

6. a osztály
1.        Budai Bettina
2.        Dócza Olivér
3.        Farkas Katalin
4.        Forgács Kiara
5.        Illés Vanda Lili
6.        Kardos Dorina
7.        Martinkó Lilla
8.        Pogány Eszter
9.        Rossi Mirjam
10.        Szabó Krisztina
11.        Szalkai Máté
12.        Tóth Enikő
13.        Tóth Rita

6. b osztály
1.        Debreczeni Kata
2.        Mester Dániel
3.        Paulin Kristóf
4.        Páll Dávid
5.        Somogyi Vanessza Petra
6.        Szegedi Dániel
7.        Veres Ivett
8.        Vélin Gábor

Angol nyelvből 7. évfolyamon, matematikából 5., 7., és 8. évfolyamon a jelentkezők alacsony száma miatt nem indul emelt szintű csoport.
További felvilágosításért forduljon bizalommal Pálkövi Zoltánné igazgatóhelyetteshez.