Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Szavalóversenyek eredményei-2016

2016.03.11

Szabó Zoltán Szépkiejtési Verseny iskolai forduló

1-2. osztály vers
Tanuló neve    Osztály    Helyezés    Felkészítő tanár
Molnár Nelli    2.a    I.    Bulláné Farkas Beáta
Moldván Hédi Ajsa    2.a    II.    Bulláné Farkas Beáta
Veres Orsolya    1.a    II.    Jancsurák Anikó
Bodnár Hanna    2.b    III.    Gulyás Enikő
Balázs Dominika    2.a    III.    Bulláné Farkas Beáta

1-2. osztály próza
Tanuló neve        Osztály        Helyezés    Felkészítő tanár
Rácz Kata        2.a        I.        Bulláné Farkas Beáta
Ardó Martin        1.a        II.        Jancsurák Anikó
Vajda Zoltán Dániel    2.b        II.        Gulyás Enikő
Kéri Attila Márk    1.b        III.        Málik Csilla
László Hanna Rebeka    1.a        III.        Jancsurák Anikó

3-4. osztály vers
Tanuló neve        Osztály        Helyezés    Felkészítő tanár
Geleta Panna        3.a        I.        Ópris Gáborné
Szuhay Lilla        3.a        II.        Ópris Gáborné
Biriki Vanda        3.b        II.        Hubayné Ágoston Mária
Csonka Korinna        4.b        III.        Báder Tibor
Bordás Bernadett    3.b        III.        Hubayné Ágoston Mária

3-4. osztály próza
Tanuló neve        Osztály        Helyezés    Felkészítő tanár
Baán Emma        3.a        I.        Ópris Gáborné
Rudák Anett        4.a        II.        Kulcsárné Gyenes Alinka
Bolló Jázmin Csenge    3.a        II.        Ópris Gáborné
Kovács Noémi        3.b        III.        Hubayné Ágoston Mária
Havas Petra        3.a        III.        Ópris Gáborné

3-4. osztály olvasás
Tanuló neve        Osztály        Helyezés    Felkészítő tanár
Szuhay Lilla        3.a        I.        Ópris Gáborné
Biri-Hasulyó Károly    3.b        II.        Hubayné Ágoston Mária
Iski Anna Laura        4.a        III.        Kulcsárné Gyenes Alinka

2016. március 9-én intézményünkben immár hagyományosan megrendezésre került a Szabó Zoltán Szépkiejtési verseny 
iskolai fordulója. Nagy volt az érdeklődés, hiszen szép  számmal - 61-en - készültek fel alsós tanulóink erre az alkalomra.
Örömmel tapasztaltuk a szülők aktivitását, akik elkísérték és meghallgatták gyermekeiket. Olvasás, vers és próza kategóriában indulhattak a tanulók, amelyből 5-5 fő jutott tovább a területi versenyre.
Erre a nívós megmérettetésre március 22-én kerül sor, melynek ismételten intézményünk adja a helyszínét. Ezen a rendezvényen a város és környéke iskoláinak legjobbjai mutathatják meg tehetségüket. 
Gratulálunk az eddig elért eredményekhez és sok sikert kívánunk a továbbiakhoz!

Petőfi Sándor vers- és prózamondó verseny

5-6. osztály vers
Tanuló neve        Osztály    Helyezés    Felkészítő tanár
Moldván Ákos Botond    5.c    I.        Tóth Tiborné
Bombicz Bálint        5.a    II.        Róth Zoltánné
Bodnár Nikolett        6.a    III.        Tóth Tiborné
László Mercédesz    6.a    III.        Tóth Tiborné

5-6. osztály próza
Tanuló neve        Osztály    Helyezés    Felkészítő tanár
Erdélyi Dominik        6.a    I.        Tóth Tiborné
Gerevich Vanessza Lilla    5.a    II.        Tóth Tiborné
Kunvári Kata Barbara    5.b    III.        Róth Zoltánné
Bede Hanna        5.b    IV.        Róth Zoltánné
Sári Kata Lilian    5.a    IV.        Róth Zoltánné

7-8. osztály vers
Tanuló neve        Osztály    Helyezés    Felkészítő tanár
Gadóczi Gergő Zsolt    8.a    I.        Tóth Tiborné
Vélin Gábor        7.b    I.        Róth Zoltánné
Illés Vanda Lili    7.a    II.        Tóth Tiborné
Szabó Krisztina        7.a    III.        Tóth Tiborné

7-8. osztály próza
Tanuló neve        Osztály    Helyezés    Felkészítő tanár
Kardos Dorina        7.a    I.        Tóth Tiborné
Budai Bettina        7.a    II.        Tóth Tiborné
Tóth Rita        7.a    III.        Tóth Tiborné