Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Választható tantárgyak

2014.10.10
Tisztelt Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket a választható tantárgyakra jelentkezés eredményéről a 2014/2015-ös tanévre vonatkozóan.
 
Angol emelt szint, 4. évfolyam, tanár: Radácsiné Tóth Erzsébet
4. a osztály
1.   Bombicz Bálint
2.   Dávid Viktória
3.   Fodor Zalán
4.   Galicz Lara
5.   Habina Anna
6.   Nyitrai Rebeka
7.   Sári Kata Lilian
8.   Zelei Zalán

4. b osztály
1.   Balázs Csenge
2.   Bede Hanna
3.   Budai Zsófia Csenge
4.   Fehér Daniella
5.   Kunvári Kata Barbara
6.   Kurecskó Gréta
7.   Réthy Tamás
8.   Szatmári Balázs Levente
9.   Tóth Lili

4. c osztály
1.         Baán Domonkos
2.         Fodor Lili Nóra
3.         Keresztes Alex Zsolt
4.         Keresztes Márk Adrián

Angol emelt szint, 5. évfolyam, tanár: Stubnerné Szabó Tünde
5. a osztály
1.   Csák Panna
2.   Erdélyi Dominik
3.   Geleta Gréta
4.   Kunvári Dominik Bálint
5.   Mega Milán
6.   Stefán Alexander
7.   Szcipánó Mauríció
8.   Szendrei Máté
9.   Tóth Izabella

5. c osztály
1.   Kövesdi Brigitta
2.   Lavács Patrik Károly
3.   László Mercédesz
4.   Orosz Olivér
5.   Pala Albert József
6.   Sípos Barbara Helga
7.   Tóth Boglárka

Angol emelt szint, 6. évfolyam, tanár: Stubnerné Szabó Tünde
6. a osztály
1.   Budai Bettina
2.   Farkas Katalin
3.   Kardos Dorina
4.   Roskó Petra
5.   Szalkai Máté
6.   Szemler Sára Lídia
7.   Tóth Enikõ

6. b osztály
1.   Bogdán Benjámin
2.   Debreczeni Kata
3.   Hajtós Lajos
4.   Mester Dániel
5.   Paulin Kristóf
6.   Somogyi Vanessza
7.   Tóth Máté
8.   Vélin Gábor
9.   Závodszky Rajmund Zoltán

Angol emelt szint, 8. évfolyam, tanár: Radácsiné Tóth Erzsébet
8. a osztály
1.   Hegedûs Marianna
2.   Ivády Tünde
3.   Kozma Luca
4.   Szabó Lilla Lenke
5.   Talpas Vilmos
6.   Tóth Nóra
7.   Tóth Petra
8.   Vécsei Patrik

8. b osztály
1.   Kis Dzsennifer
2.   Kovács Tímea Izabella
3.   Lázár Anna
4.   Szarvas Adél
5.   Szatmári Tímea Anna
6.   Tóth Petra

Matematika emelt szint, 6. évfolyam, tanár: Vattayné Nagy Sarolta
6. a osztály
1.   Budai Bettina
2.   Dócza Olivér
3.   Farkas Katalin
4.   Illés Vanda Lili
5.   Kardos Dorina
6.   Kun Viktória
7.   Martinkó Lilla
8.   Pogány Eszter
9.   Rossi Mirjam
10.   Szabó Krisztina
11.   Szalkai Máté
12.   Tóth Enikõ
13.   Tóth Rita

6. b osztály
1.    Debreczeni Kata
2.    Mester Dániel
3.    Paulin Kristóf
4.    Páll Dávid
5.    Somogyi Vanessza Petra
6.    Szegedi Dániel
7.    Veres Ivett
8.    Vélin Gábor

Angol nyelvbõl 7. évfolyamon, matematikából 5., 7., és 8. évfolyamon a jelentkezõk alacsony száma miatt nem indul emelt szintű csoport.
További felvilágosításért forduljon bizalommal Pálkövi Zoltánné igazgatóhelyetteshez.