Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Az archívum

Cikkek találhatók

Alsós iskolai népdaléneklési verseny eredményei

2020.02.10

2. évfolyam

1. hely:  (csoportos)    Csintalan Kitti, Bodnár Csenge, Bencs Anna, Borsos Lili,

                                         Majoros Nóra, Szabó Bíborka, Vécsei Hanna  (2.a)

2. hely:  (csoportos)    Simon Zoé Bodza, Szarka Mercédesz, Majtényi Fanni,

                                        Füvessy Réka, Tóth Luca, Bodnár Csenge  (2.a)

2. hely:  (csoportos)    Rónaföldi Nándor, Viszlai Viktor, Orosz Péter,

                                         Pálfalvi Patrik, Ádám Roland, Erős Dániel  (2.a)

3. hely:  (csoportos)    Adeolu Brandon, Horváth Máté, Tomkó Erik,

                                         Károlyfalvi Zsombor, Lengyel Kristóf  (2.a)

3. hely:  (csoportos)     Érsek Szilvia, Goda Luca, Gollob Jázmin, Vizes Zoé,

                                         Szabó Liliána, Takács Dorina  (2.b)

3. hely:  (csoportos)     Novák Noel Tamás, Beregszászi Milán, Pigler László,

                                         Bráz Tamás Krisztián, Sánta Patrik Milán, Szabó Patrik,

                                         Szabó Áron, Dankó Gergő  (2.b)

Felkészítő nevelő:       Bulláné Farkas Beáta

 

3. évfolyam

1. hely:   (egyéni)         Szojka Júlia

2. hely:  (csoportos)    Vajda Zsófia Sára, Török Hanna Jolán

3. hely:  (csoportos)    Faller Bence, Tóth Bence

3. hely: (egyéni)           Tóth Eszter

3. hely:  (csoportos)    Szabó Eszter, Szabó Nóra

Felkészítő nevelő:        Mertus Istvánné

 

4.évfolyam

1. hely:  (csoportos)    Szuhay Zsombor, Réthy Gábor  (4.a)

2. hely:  (csoportos)    Szabó Lia, Knittel Lara, Takács Hanna  (4.a)

2. hely:(csoportos) Csontos Nina, Gebei Attila,Tábori Róbert, Buku Dávid, Ónodi Bence(4.b)

2. hely:  (egyéni)           Gollob Luca (4.b)

3. hely:  (csoportos)  Derján Dominik, Deák Levente, Rahimi Cirus, Bondár-Oláh Kristóf(4.a)

3. hely:  (csoportos)     Bráz Katalin, Kelemen Fanni (4.a)

3. hely:  (egyéni)           Gebei Attila   (4.b)

3. hely:  (egyéni)           Buku Dávid    (4.b)

4. hely:  (egyéni)          Csontos Nina  (4.b)

4. hely:  (egyéni)          Csajbók Ákos  (4.b)

4.hely:   (egyéni)         Tábori Róbert  (4.b)

Felkészítők:                4.a  Emri Attiláné

                                     4.b  Juhász Miklósné   

 

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók