Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Az archívum

Cikkek találhatók

Étkezési térítési díj befizetés 2020. február

2020.02.04

 

Harmadik osztályos Dózsások jártak a Miskolci Nemzeti Színházban

2020.02.05

Sziasztok!


 

2020. január 30-án a János vitéz című eladást néztük meg az osztállyal a Miskolci Nemzeti Színházban, a Lázár Ervin program segítségével. Mindenkinek nagyon tetszett az előadás! Volt benne nagyon vicces rész is, főleg a boszorkányok kurjongatása csalt mosolyt az arcunkra. Nagyon reméljük, hogy ha negyedikesek leszünk, akkor is elmehetünk és megnézhetünk egy másik darabot ebben a gyönyörű színházban.


 

Barna Dorina 3. a osztályos tanuló
 

Kép: Szabó Nóra 3. a osztályos tanuló

 

Alsós iskolai népdaléneklési verseny eredményei

2020.02.10

2. évfolyam

1. hely:  (csoportos)    Csintalan Kitti, Bodnár Csenge, Bencs Anna, Borsos Lili,

                                         Majoros Nóra, Szabó Bíborka, Vécsei Hanna  (2.a)

2. hely:  (csoportos)    Simon Zoé Bodza, Szarka Mercédesz, Majtényi Fanni,

                                        Füvessy Réka, Tóth Luca, Bodnár Csenge  (2.a)

2. hely:  (csoportos)    Rónaföldi Nándor, Viszlai Viktor, Orosz Péter,

                                         Pálfalvi Patrik, Ádám Roland, Erős Dániel  (2.a)

3. hely:  (csoportos)    Adeolu Brandon, Horváth Máté, Tomkó Erik,

                                         Károlyfalvi Zsombor, Lengyel Kristóf  (2.a)

3. hely:  (csoportos)     Érsek Szilvia, Goda Luca, Gollob Jázmin, Vizes Zoé,

                                         Szabó Liliána, Takács Dorina  (2.b)

3. hely:  (csoportos)     Novák Noel Tamás, Beregszászi Milán, Pigler László,

                                         Bráz Tamás Krisztián, Sánta Patrik Milán, Szabó Patrik,

                                         Szabó Áron, Dankó Gergő  (2.b)

Felkészítő nevelő:       Bulláné Farkas Beáta

 

3. évfolyam

1. hely:   (egyéni)         Szojka Júlia

2. hely:  (csoportos)    Vajda Zsófia Sára, Török Hanna Jolán

3. hely:  (csoportos)    Faller Bence, Tóth Bence

3. hely: (egyéni)           Tóth Eszter

3. hely:  (csoportos)    Szabó Eszter, Szabó Nóra

Felkészítő nevelő:        Mertus Istvánné

 

4.évfolyam

1. hely:  (csoportos)    Szuhay Zsombor, Réthy Gábor  (4.a)

2. hely:  (csoportos)    Szabó Lia, Knittel Lara, Takács Hanna  (4.a)

2. hely:(csoportos) Csontos Nina, Gebei Attila,Tábori Róbert, Buku Dávid, Ónodi Bence(4.b)

2. hely:  (egyéni)           Gollob Luca (4.b)

3. hely:  (csoportos)  Derján Dominik, Deák Levente, Rahimi Cirus, Bondár-Oláh Kristóf(4.a)

3. hely:  (csoportos)     Bráz Katalin, Kelemen Fanni (4.a)

3. hely:  (egyéni)           Gebei Attila   (4.b)

3. hely:  (egyéni)           Buku Dávid    (4.b)

4. hely:  (egyéni)          Csontos Nina  (4.b)

4. hely:  (egyéni)          Csajbók Ákos  (4.b)

4.hely:   (egyéni)         Tábori Róbert  (4.b)

Felkészítők:                4.a  Emri Attiláné

                                     4.b  Juhász Miklósné   

 

Dózsások a városi alsós népdaléneklési versenyen

2020.02.20

2020. február 19-én rendezték meg az Ádám Jenő Tagiskolában a városi népdaléneklési verseny alsó tagozatosok számára. Iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:

  • 2. évfolyam csoportos III. helyezés

A csapat tagjai: Bencs Anna, Bodnár Csenge, Borsos Lili Patrícia, Csintalan Kitti, Majoros Nóra,

Szabó Bíborka, Vécsei Hanna 2.a osztályos tanulók

Felkészítő nevelő: Bulláné Farkas Beáta

  • 3. évfolyam csoportos III. helyezés

A csapat tagjai: Török Hanna Jolán, Vajda Zsófia Sára

Felkészítő nevelő: Mertus Istvánné 3.a osztályos tanulók

  • 4. évfolyam csoportos I. helyezés

A csapat tagjai: Réthy Gábor, Szuhay Zsombor 4.a osztályos tanulók

Felkészítő nevelő: Emri Attiláné

 

Terematlétika Emlékversenyen

2020.02.24

2020. február 20-án került megrendezésre a Kazinczy Ferenc Tornacsarnokban a Legoza István Terematlétika Emlékversenyre.

 

Az I. korcsoportosok 30 m-es futásban, helyből távolugrásban, medicinlabda dobásban, valamint 4x2 körös váltófutásban mérhették össze ereiket.

A dobogó harmadik fokára állhattak a kitartóan futók:

 

Borsos Lili Patrícia, Vécsei Hanna, Pálfalvi Patrik és Orosz Péter 2. a osztályos tanulók.

 

Szép küzdelem volt, gratulálunk!


Ügyesen helyt állt iskolánkból Adeolu Brandon, Erős Dániel, Viszlai Viktor 2. a osztályos és Brácz Tamás, Beregszászi Milán, Szabó Áron 2. b osztályos tanulók.

 

Felkészítők: Gulyás Enikő és Kovács Judit 

 

II. korcsoportosok között II. hely medicinlabda dobásban:

 

Szabó Lia 4. a osztályos tanuló

 

Felkészítő tanára: Báder Tibor

 

Gratulálunk mindenkinek a szép eredményekhez!

 

Farsang 2020

2020.02.25

 

Dózsások a megyei informatika versenyen

2020.02.25

2020. február 13-án került megrendezésre a miskolci Bársony János Általános Iskolában a megyei informatika verseny.

7-8. osztályosok között:

7. hely Taskó Enikő 8. b

14. hely Vélin Márk 7. b

15. hely László Emma 8. b

helyezéseket értünk el.

Felkészítő tanáruk: Müllerné Toldi Tímea

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók