Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Az archívum

Cikkek találhatók

Október 6. Megemlékeztünk az aradi vértanúkról

2021.10.07

 

Mezei futóverseny 2021.

2021.10.08

2021. október 4-én hétfőn megrendezésre kerülő mezei futáson a II. korcsoportos lányok és fiúk is csapatban III. helyezést értek el. Küzdelem, kitartás, igyekezet = dobogó! Gratulálunk!

Lányok:       Bodnár Csenge 4.a
                    Borsos Lili 4.a

                    Szarka Mercédesz 4.a

                    Vécsei Hanna 4.a

Fiúk:            Jancsurák Botond 3.a

Orosz Péter 4.a

                    Pálfalvi Patrik 4.a

Rónaföldi Nándor 4.a

További versenyzők: Benedek Napsugár, Kovács Hanna, Benedek Bálint, Hidasi Zalán, Váradi Péter 3.a, valamint Tomkó Erik és Viszlai Viktor 4.a osztályos tanulók.

Felkészítők: Muszka Boldizsár és Kovács Judit

Szívből gratulálunk minden kitartó futónak!

 

Újra itt a Programozás hete a Dózsában

2021.10.08

Időpont: október 18-22.

Esemény: DózsaCoder bajnokság a 4. osztályosok számára

 

Kazincbarcikai Városszépítő Egyesület Ifjúsági képzőművészeti, fotó, makett és kisfilmpályázatának eredményei

2021.10.18

Fotó kategória:

 Különdíj: Lukács Dániel (8.a) 

Felkészítő nevelő: Kövesdi Tibor

Makett kategória:

1. hely: Pallagi Fanni (6.b)

2. hely: Bráz Katalin (6.a)

3. hely: Samu Balázs (6.a)

Felkészítő nevelő: Kövesdi Tibor

Képzőművészeti kategória (felső tagozat):

1. hely: Huszti Boglárka (7.a)

Felkészítő nevelő: Kövesdi Tibor

Képzőművészeti kategória (alsó tagozat  1-2. osztály):

1. hely: Filek Fanni (2.b)

2. hely: Majoros Petra (2.b)

3. hely: Makrai Balázs (2.b)

Felkészítő nevelő: Bulláné Farkas Beáta

3. hely: Kovács Bendegúz (2. a)

Felkészítő nevelő: Emri Attiláné

Képzőművészeti kategória (alsó tagozat  3-4. osztály):

1. hely: Pálfalvi Patrik (4.a)

2. hely: Csintalan Kitti (4.a)

2. hely: Magyar Bence (4.a)

3. hely: Vécsei Hanna (4.a)

3. hely: Füvessy Réka (4.a)

Felkészítő nevelő: Bulláné Farkas Beáta

 

Gratulálunk minden dózsás diáknak és felkészítő nevelőiknek a szép eredményhez!

 

Atlétika ügyességi csapatbajnokság Diákolimpiai városi döntő eredményei

2021.10.21

https://www.facebook.com/D%C3%B3zsa-Gy%C3%B6rgy-Tagiskola-Kazincbarcika-1996994083918736

 

 

Házi DózsaCoder bajnokság 2021

2021.10.22

Iskolánkban negyedik éve megrendezésre kerül az alsó tagozatos blokkprogramozási verseny a DózsaCoder bajnokság. Idén a 4. évfolyam versenghetett a kitüntető címért és nyereményekért.

Az első három díjazott érmeit és okleveleit átadta igazgató-helyettes asszony: Emri Attiláné

Akikre büszkék vagyunk:

4. A osztály

1. helyezett: Erős Dániel

2. helyezett: Vécsei Hanna

3. helyezett: Molnár Balázs

4. helyezett: Orosz Péter

4. B osztály

1. helyezett: Járdán Zsombor

2. helyezett: Novák Noel Tamás

3. helyezett: Gollob Jázmin

4. helyezett: Vizes Zoé

Köszönet a kitartó munkáért és szívből gratulálok a nyerteseknek!

Müllerné Toldi Tímea

 

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók