www.dozsadok.eoldal.hu/hirek/kiallitas
Jubileumi rajzkiállítás az iskola aulájában
Iskolánk tanulói között hirdettük meg a Dózsa 25 éves történetére emlékező rajzpályázatot, mely természetes módon a jelen történéseivel foglalkozik.
Nyilván a friss élmények sokkal erősebbek, ráadásul már mi sem emlékszünk a 25 évvel ezelőtti történésekre. Ez azért nem teljesen igaz, de nem ez a lényeg.
A lényeg az aulában található, sok szép színes rajz és festmény, de különleges technikák is fellelhetők.
Érdemes megnézni, különösen, hogy 23-án szülői értekezlet is lesz 17 órától.
Előtte 16 órától SZM értekezletet és fogadóórát is tartunk. Az SZM értekezlet fő témája a közelgő Téli vásár.
Visszatérve a kiállításhoz: Ez a kis ízelítő az összes képet tartalmazza, de természetesen a valóság az sokkal szebb.
Szeretettel várunk mindenkit személyesen is, de ha valaki nem jut el, itt is jól szórakozhat a gyermeki fantázia és képzelet színein.
¤BT¤