Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Nyitóoldal

Cikkek

Iskolakezdés a Dózsában 2019-2020

2019.08.24

 

Gólyafióka avató 2019

2019.08.24

 

2019-2020 tanév rendje

2019.08.24

 

Dózsások az országos lány labdarúgó diákolimpián

2019.06.26

Az országos lány labdarúgó diákolimpiai döntőjében végül 14. helyezést értünk el. Gratulálunk lányok! Ennyi jött össze, lehetett volna jobb, de most ez sikerült. Jövőre csak jobb lehet!

Felkészítő: Báder Tibi bácsi és Máthé László

Iskolánkat a közös csapatban Bede Fanni 6. a, Dávid Patrícia 7. a és Rudák Anett 7. a képviselték.

Gratulálunk!

 

Emelt matematika és angol nyelvi tagozatosok 2019/2020 5. évfolyam

2019.06.25

 

Tantestületi kirándulás - 2019

2019.06.25

Tantestületi kirándulásunk alkalmával túrát tettünk a Zemplénben és meglátogattuk Szentesi Mária nyugdíjas kolléganőnket is. 

 

Évzáró a Dózsában - 2019

2019.06.20

A Dózsa György Tagiskola tanévzáró ünnepségén jutalomban részesült tanulók

 

kiemelkedő sporteredményükért:

Hajtós Péter 4.b, Szuhay Lázár és Zana Kristóf 6.a tanulók

 

matematikában tehetséges tanulóink:

Kéri Attila Márk és Szojka Róza (4.b) , Habina Máté és Rácz Kata (5.a), Havas Petra (6.a),  Rudák Anett és Tóth Luca (7.a) osztályos tanulók.

 

angol nyelvi tehetségeink:

Ardó Martin (4.a), Molnár Nelli és Rácz Kata (5.a), Havas Petra (6.a), Biriki Vanda, Kovács Noémi, Vaszily Marcell (6.b), Hubay Márk és László Emma (7.b) tanulók.

 

jeles tanulmányi eredményű tanulók:

a 2.a osztályból: Benke Hunor István, Berecz Mátyás, Fodor Levente, Mészáros Noémi,

                        Szombati Linett

a 3.a osztályból: Lőkös Vanda, Falucskai Erik

a 3.b osztályból: Gebei Attila

a 4.a osztályból: Gazdik Ákos, Huszti Boglárka, Kónya Boglárka

a 4.b osztályból: Tiszlavicz Bianka

az 5.a osztályból: Ladányi Ákos, Rudi László, Szendrei Anna

az 5. bosztályból: Ceglédi Emma, Tiszlavicz Boglárka

a 6.a osztályból: Sánta Alexandra

a 6.b osztályból: Biri-Hasulyó Károly, Bordás Bernadett

a 7.a osztályból: Iski Anna Laura, Mester Dorina

a 7.b osztályból: Csonka Korinna, Gábor Lajos Gábor, Kis –Molnár Ákos, Méhész Gerda

 

Kiválóan teljesítő és kitűnő tanulóink:

az 1.a osztályban: Ádám Roland, Bencs Anna, Bodnár Csenge, Borsos Lili Patrícia,

                          Csák Máté,  Csintalan Kitti, Erős Dániel, Füvessy Réka, Magyar Bence,

                          Majoros Nóra, Majtényi Fanni, Mester Mihály, Molnár Balázs,

                          Orosz Péter,  Pálfalvi Patrik, Rónaföldi Nándor, Simon Zoé Bodza,

                           Szabó Bíborka, Tomkó Erik, Tóth Luca, Vécsei Hanna, Viszlai Viktor

az 1.b osztályban: Ardó Milán, Beregszászi Milán, Bráz Tamás, Krisztián, Érsek Szilvia,

                         Járdán Zsombor, Kövér Zalán, Miskolczi Márk, Molnár Róbert Rudolf,

                         Novák Noel Tamás, Sánta Patrik Milán, Szabó Liliána, Vizes Zoé

a 2.a osztályban: Erdélyi Lotti, Gazsó Patrik Martin, Janka Róbert Dániel,

                         Szabó Eszter, Szabó Nóra, Szojka Júlia, Tóth Bence

a 3.a osztályban: Bráz Katalin, Deák Levente, Kelemen Fanni, Molnár Boglárka,

                         Szabó Lia, Szabó Szilárd, Szuhay Zsombor, Takács Hanna,

                         Tóth Zalán

a 3.b osztályban: Berkes Boglárka, Buku Dávid, Csontos Nina, Fekésházy Fanni,

                        Herczeg Márk, Nagy Dominik Norbert, Ónodi Bence, Pallagi Fanni,

                        Tábori Róbert

a 4.b osztályban: Bencs Máté

az 5.a osztályban: Lukács Dániel

a 6.b osztályban: Kovács Noémi, Számadó Anna Zsófia

 

Nevelőtestületi dicséretben részesültek:

Knittel Lara 3.a,

Ardó Martin, Baji Jázmin, Dicsák Orsolya, Horváth Réka, Kriston Panni, László Hanna Rebeka, Szabó Alex, Veres Orsolya  4.a

Kéri Attila Márk, Orbán Vivien  4.b

Balázs Dominika, Habina Máté, Horváth Lili, Knittel Inez, Makrai Máté, Molnár Nelli, Poráczki Georgina, Rácz Kata, Vígh Sára 5.a

Bodnár Hanna 5.b

Baán Emma, Bede Fanni, Bolló Jázmin Csenge, Geleta Panna, Havas Petra, Szuhay Lilla  6.a

Biriki Vanda, Járdán Nóra  6.b

Dávid Patrícia, Tóth Luca Veronika 7.a

Szabó Csenge, Lukács Kristóf, Losonczy Zétény  7.b osztályos tanulók.

 

A „Gyermekeink a jövő” Alapítvány díjait

  • a legeredményesebb leány sportolónak járó díjat Bede Hanna 8.b
  •  a legeredményesebb fiú sportoló díját  Baán Domonkos  8.c  
  • A „JÓ TANULÓ, JÓ SPORTOLÓ DÍJAT” Keresztes Márk Adrián 8.c
  • A „Dózsa gyöngyszeme” - Szojka Róza 4.b
  • A „Dózsa csillaga”  - Rudák Anett 7.a   osztályos tanulók kapták meg.

 

 

 

 

Ballagás a Dózsában 2019.06.14.

2019.06.14

 

Dózsások az Országos Strandkézilabda döntőjében

2019.06.12

A Országos Strandkézilabda Döntő gólkirálya: Losonczy Zétény! Nagyon büszke vagyok Zétira, aki élete első strandkézi tornáján ilyen ügyesen, okosan versenyzett!

 

Dózsások az Atlétika Diákolimpián II.

2019.06.12

Az Atlétika Diákolimpia Országos döntőn, iskolánk 7-8. osztályos fiú csapata ismét sikeresen szerepelt, 4. helyezést ért el az 5 próba csapatban. GRATULÁLOK , csúcs szuper teljesítményt nyújtva, közel 4000 ponttal sikerült az ország 4-dik legeredményesebb csapatának lenni!
Keresztes Márk, Losonczy Zétény, Baán Domonkos, Lukács Gergő, Megyery Bence, Lavács Bálint és Csipkés Kornél!!!!!Köszönöm fiúk, hogy önmagatok eredményeit felülmúlva teljesítettetek ma is! Nagyon büszke vagyok rátok! Képekben.....

2019. május 31.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46

Következő »